Tootegrupid

Firmast

AS Mööblifurnituur

on asutatud 1994. aastal Tartus. Firma peakontor ja keskladu asuvad Reolas, mõni kilomeeter Tartu linnast. Firma omab esindusi Tartus, Tallinnas, Pärnus ja Narvas. Samuti on meie kaupade edasimüüjad Võrus, Rakveres ja Kuressaares.

Tegevus ja kliendid 

AS Mööblifurnituur tegeleb mööbli- ja sisustustarvikute maale toomise ning jae- ja hulgimüügiga Eestis ja Lätis. Suuremad kliendid Eestis on Skano Group AS, AS Standard, AS Fortem Grupp, AS Inest Market, AS Sunorek, köögimööblit tootev AS Arens Mööbel jt.

Ettevõttel on koostööpartnerid-kliendid ka teistes Balti riikides.

Kaubamärgid 

AS Mööblifurnituuri poolt maale toodavate toodete nimekiri on pikk. Tootegruppidest olgu kõigepealt mainitud hinged: oleme Itaalia firma SALICE Eesti esindaja. Salice näol on tegemist ühega maailma suurematest mööblihingede tootjatest.

Pakume Saksa firma SCHOCK graniitvalamuid ja segisteid, Itaalia firma CAMAR reguleeritavaid laua- ja kapijalgu ning mitmete teiste tuntud Itaalia firmade köögi-, garderoobi- ja vannitoafurnituuri. Mööblifurnituur AS on Schock GmbH ja Camar S.p.A. esindaja Eestis.

Turustame Eestis Austria käepideme- ja nuputootja SIRO toodangut. Mööblifurnituur AS on Siro GmbH esindaja Eestis.

Meie kõige olulisem koostööpartner on aga Saksa firma HÄFELE: Euroopa suurimaid mööblifurnituuride tootjaid ja müüjaid, esindustega ligi neljakümnes riigis üle kogu maailma. Rikkalik valik ja lühikesed tarneajad on Häfelest teinud mööblitootjate ja sisustajate lemmiku ka Eestis. Pakume Häfele sahtliliugureid, mööblilukke ja -rullikuid, kinnitusfurnituuri, kruvisid jpm. Kogu tarnitav furnituur vastab kvaliteedistandarditele. Mööblifurnituur AS on Häfele GmbH & Co KG esindaja Eestis.

AS Mööblifurnituur on kiiresti arenev ettevõte, mille missiooniks on klientide vajaduste kiire ja efektiivne rahuldamine: pakutava sortimendi laiendamise ja kaasajastamise, kliendi soovide arvestamise ja seeläbi parema teenindamise näol. Meie trumbiks on asjaolu, et iga kliendiga tegeletakse individuaalselt, arvestades just tema vajadusi ja võimalusi.

Usume, et edu ainuvõimalik alus on kliendikesksus. 

 

Meeldivat koostööd soovides, 

AS Mööblifurnituur.                                                                                     

 

Pretensiooni esitamine

MÖÖBLIFURNITUUR AS vastutab toodete nõuetele mittevastavuse ja puuduste eest, mis ilmnevad 2 aasta jooksul arvates toodete Teile üle andmisest.

Toodete nõuetele mittevastavuse või toodete juures puuduste avastamisel palume saata kiri info@mooblifurnituur.ee.

Teie ja MÖÖBLIFURNITUUR AS vahel seoses MÖÖBLIFURNITUUR AS vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Teil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks tarbijavaidluste komisjoni poole (aadress Endla 10A, 10122 Tallinn; tel: 620 1707; e-post: avaldus@komisjon.ee; täiendav info tarbijavaidluste komisjoni kohta: Tarbijavaidluste komisjon). Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Mööblifurnituur AS