HäFELE

 

 

 

HÄFELE GmbH & Co KG - mööbli- ja ehitusfurnituur

 

www.haefele.de          http://www.youtube.com/user/HaefeleDE?feature=watch

 

Häfele GmbH & Co KG on perefirma, mis on asutatud 1923-l aastal Nagoldis Saksamaal, kus asub ka ettevõtte peakontor tänasel päeval.

Häfele on üks Euroopa suurimaid mööblifurnituuride tootjaid ja müüjaid esindustega ligi neljakümnes riigis üle kogu maailma. Rikkalik valik, hea ja kiire teenindus ning lühikesed tarneajad on teinud Häfelest mööblitootjate ja sisustajate lemmiku ka Eestis.

Häfele hiiglaslikud laohooned asuvad samuti Nagoldis, kus toimub igapäevane kaupade ladustamine, komplekteerimine, pakkimine ja väljastamine. Igapäevaselt väljastatakse Häfele pealaost kaubad rohkem kui 3500 tellimuse täitmiseks.

Häfele klientideks rohkem kui 150-s riigis üle maailma on mööblitootjad ja -müüjad, sisekujundajad ja arhitektid, edasimüüjad ja ehitajad. Häfele plussideks ja edu aluseks on lisaks väga suurele tootevalikule (rohkem kui 100 000 toodet laos) ka oskusteave, kataloogid, logistika ja kliendisõbralik teenindus.

Functionality for you

Häfele lubadus

Me pakume oma klientidele tooteid, mis on väga kõrge kvaliteedi ja funktsionaalsusega, see annab meie klientidele väga tugeva lisamüügiargumendi. Häfele tooteid saab valida, tellida ja töödelda lihtsalt ja mugavalt. Häfele furnituuri kasutavad tootjad saavad oma tooted paremini positsioneerida, see toetab nende müügitegevust. Me tõstame lõpptarbija teadlikkust kvaliteetse toote tähtsusest.

Meie tunnuslause "Functionality for you" rõhutab Häfele püüet suurendada tarbija kasu lõpptoote tarbimisel läbi kvaliteetse furnituuri kasutamise.

Häfele tõi mõiste "funktsionaalsus" esile 2009-l aastal; sellest hetkest iseloomustab see kogu meie tootmist ja toodangut.

 

 

Mööblifurnituur AS on Häfele GmbH & Co KG. esindaja Eestis ja on alati valmis vastama Teie päringutele ning küsimustele.